Series
Ratings
28
OverlordRated ★ 5.0
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 4.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 5.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.5
OverlordRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Cells at Work!!Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 5.0