Movies
Ratings
15
QuickRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5