Series
Ratings
292
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 2.5
One Piece Season 1Rated ★ 0.5
The DinosaursRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 3.0
Boyfriend on DemandRated ★ 4.0- 셰프와 사냥꾼Rated ★ 1.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 0.5
Killing EveRated ★ 0.5- 천하제빵Rated ★ 2.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
- 데스게임: 천만원을 걸어라Rated ★ 0.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.5