Series
Ratings
76
BootsRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
IT: Welcome to DerryRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Our HomeRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 3.5
Destined With YouRated ★ 1.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Why Her?Rated ★ 2.0
AnnaRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0