Titles you rated
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0