Series
Ratings
52
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Endless LoveRated ★ 5.0
Hooray for LoveRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.0
Ruby RingRated ★ 5.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 5.0
Myung Wol the SpyRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.0
MonstarRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0