Movies
Ratings
713
Cradle 2 the GraveRated ★ 3.0
The Stepford WivesRated ★ 2.5
Jersey GirlRated ★ 3.5
Miami ViceRated ★ 4.0
The Pink PantherRated ★ 3.0
It's ComplicatedRated ★ 3.5
House on Haunted HillRated ★ 3.0
The In-LawsRated ★ 3.0
ElizabethtownRated ★ 3.0
United 93Rated ★ 3.0
11:14Rated ★ 3.5
Little FockersRated ★ 3.5- OceansRated ★ 3.0
- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 3.5
In Her ShoesRated ★ 3.5
TimelineRated ★ 2.5
In Good CompanyRated ★ 3.0
The Sum of All FearsRated ★ 3.0
Guess WhoRated ★ 3.0
The RundownRated ★ 3.0