Series
Ratings
340
Scandal EveRated ★ 3.5
Stove LeagueRated ★ 3.0
RebootRated ★ 4.0
Love on the Spectrum U.S. Season 1Rated ★ 3.5- 내 마음이 몽글몽글 - 몽글 상담소Rated ★ 4.5
Countdown to YesRated ★ 3.5
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 4.0- Last Man: The Blind Profiler FAKE/TRUTHRated ★ 3.0
- Until I Can Play DebussyRated ★ 4.0
When It Rains, It PoursRated ★ 3.0- Don’t Care for an Old Man’s Underwear! SPRated ★ 3.5
Happened to Join a Group of Cool Guys on a School TripRated ★ 5.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Prison PrincessRated ★ 3.0
Still, Life Goes OnRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Uzukawamura JikenRated ★ 3.0
ShimobeeRated ★ 4.0- Nani ka Okashi Season 2Rated ★ 3.0
- Nani ka OkashiRated ★ 2.5