Movies
Ratings
237
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
CobwebRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0