Movies
Ratings
197
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0