Series
Ratings
29
Doctor Who Special: Twice Upon a TimeRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5- Transporter: The SeriesRated ★ 2.5
- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.5
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Men on a MissionRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0