Movies
Ratings
2338
Project Hail MaryRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.5
The RIPRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 2.5
War MachineRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0- VirusRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
About FamilyRated ★ 1.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Six Triple EightRated ★ 0.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
CashbackRated ★ 2.5