Movies
Ratings
171
A Man and a WomanRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
Men, Women & ChildrenRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0