Movies
Ratings
609
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
EntrapmentRated ★ 3.0
La maison de HimikoRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 4.0
Conspiracy TheoryRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Hotel RwandaRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0