Series
Ratings
14
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 1.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 1.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 1.0
Nagi's Long VacationRated ★ 1.0
Some Day or One DayRated ★ 1.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 1.0
Jujutsu KaisenRated ★ 1.0
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 1.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 1.0
Witch's CourtRated ★ 1.0
365: Repeat the YearRated ★ 1.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0