Series
Ratings
39- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 2.5
All InRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5