Series
Ratings
89
What Comes After LoveRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 2.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 0.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Dash & LilyRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
My NameRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 4.0
Screening HumanityRated ★ 4.5
MaidRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5