Movies
Ratings
1325
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 1.0
Once We Were UsRated ★ 1.0
Send HelpRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Devils StayRated ★ 0.5
MaterialistsRated ★ 2.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 0.5
MirageRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 2.0