Series
Ratings
479- HonourRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 0.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.5- 태풍상사Rated ★ 2.5
Through the DarknessRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0