Series
Ratings
227
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 1.5- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
CassandraRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0