Movies
Ratings
174
TitanicRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5