Series
Ratings
127
The IncidentRated ★ 2.5
Hitori de ShinitaiRated ★ 4.0
Double Cheat: Itsuwari no KeikanRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
6-second Trajectory: Fireworks Expert Mochizuki Seitaro's MelancholyRated ★ 3.0
If Talking PaidRated ★ 4.0- Kazama Kimichika: Kyojo ZeroRated ★ 4.0
Last Man: The Blind ProfilerRated ★ 3.5
Draft KingRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 3.5
Saiko no Kyoshi: Ichinengo, Watashi wa Seito ni ■SaretaRated ★ 3.5
Hayabusa ShobodanRated ★ 3.5
Koisenu FutariRated ★ 4.0
MiraclesRated ★ 4.0
The Public EnemyRated ★ 3.0
Gekokujo KyujiRated ★ 3.5
RakujitsuRated ★ 3.0
KyojoRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Love with a CaseRated ★ 4.0