Movies
Ratings
625
Chungking ExpressRated ★ 3.0- Übermensch G-DRAGON 2025 WORLD TOUR THE FINALRated ★ 0.5
Jennifer's BodyRated ★ 2.5
My Scary GirlRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.0
A Different ManRated ★ 3.5
New OrderRated ★ 1.5
PandorumRated ★ 2.5