Series
Ratings
211
Death's GameRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
VRated ★ 2.5
VRated ★ 3.0- VRated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0
Apple Cider VinegarRated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 3.5