Series
Ratings
266
Fate/strange FakeRated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 2.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0