Movies
Ratings
35
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
SawRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0