Series
Ratings
58
Severance Season 1Rated ★ 3.5
TehranRated ★ 4.0- WashingtonRated ★ 3.5
Medici: Masters of FlorenceRated ★ 4.0
My Brilliant Friend Season 2Rated ★ 4.5
My Brilliant Friend Season 1Rated ★ 5.0
TehranRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Skam France Season 3Rated ★ 2.0
Skam France Season 2Rated ★ 3.5
Skam France Season 1Rated ★ 3.0
Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 1.5
Alias GraceRated ★ 5.0
The Bonfire of DestinyRated ★ 4.5