Series
Ratings
19- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 2.0
MisfitsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
CSI: NYRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 3.0