Movies
Ratings
892
The Big ShortRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5