Series
Ratings
120- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.0
I Am SoloRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Love Catcher in BaliRated ★ 3.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5