Series
Ratings
230
Family PlanRated ★ 4.0
The Burning GirlsRated ★ 3.0
DTF St. LouisRated ★ 4.0
Unsolved CasesRated ★ 3.5
BootsRated ★ 4.5
Ramune MonkeyRated ★ 1.5
Battle of FatesRated ★ 4.0
PluribusRated ★ 3.5
Unspeakable SinsRated ★ 2.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
The StudioRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
IT: Welcome to DerryRated ★ 4.0
Dynamite KissRated ★ 3.0
OutlanderRated ★ 4.5
FireworksRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Prison PrincessRated ★ 3.0