Series
Ratings
148
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 4.0
- BeybladeRated ★ 4.0
- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.5
- 스피드왕 번개Rated ★ 4.0
Madö King GranzörtRated ★ 4.0- The Brave Fighter of Legend Da-GarnRated ★ 4.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0- Duchiwa PpukkuRated ★ 4.0
- I Am a Singer Season 3Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.0
Bleach: Soul Society - The EntryRated ★ 4.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
One Piece Season 6-1: Sky Island - SkypieaRated ★ 4.0
One Piece Season 5Rated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0