Series
Ratings
116- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Where Is My HomeRated ★ 4.0- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 3.5
- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
Noragami AragotoRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
NoragamiRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.5