Series
Ratings
18
On AirRated ★ 2.5
All InRated ★ 1.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 1.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 1.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 1.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 1.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0