Movies
Ratings
415
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
FauveRated ★ 3.5
ListRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.5
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
MahjongRated ★ 3.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.5
Tokyo GodfathersRated ★ 4.5
KagemushaRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0