Series
Ratings
47
Slam DunkRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5