Series
Ratings
420- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.0
- 데스게임: 천만원을 걸어라Rated ★ 3.5
The Great Season 3Rated ★ 2.5
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 3.0
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 3.5
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 6Rated ★ 3.5
Young Sheldon Season 5Rated ★ 3.5
Young Sheldon Season 4Rated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.0