Series
Ratings
99
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
D-DayRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
My Golden KidsRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0