Titles you rated
LTNSRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
How to Become a TyrantRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.5
Money, ExplainedRated ★ 3.0
Lost in AustenRated ★ 4.0
The Young PopeRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5