Series
Ratings
198
ChiikawaRated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
GachiakutaRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 1.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 1.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Failure Frame: I Became the Strongest and Annihilated Everything with Low-Level SpellsRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Beastars Season 1Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0