Series
Ratings
15
Violet EvergardenRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0