Series
Ratings
24
The Pitt Season 1Rated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
The Movies That Made UsRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0