Series
Ratings
336
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 4.5
BITCH X RICH 2Rated ★ 3.5
BITCH X RICHRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 5.0- World of Street Woman FighterRated ★ 5.0
Dear HongrangRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5