Series
Ratings
82
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
RatchedRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- Don't Trust the B---- in Apartment 23Rated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
LookingRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- Please Like MeRated ★ 4.0
- Please Like MeRated ★ 3.5
Please Like MeRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5