Series
Ratings
87
The Art of SarahRated ★ 4.0- Kakegurui ××Rated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Sgt. FrogRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5
GourmetRated ★ 4.0
Hidden SingerRated ★ 3.5- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Between Friendship and LoveRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.0