Movies
Ratings
29
SaltRated ★ 3.0
MotherRated ★ 2.5
Legends of the FallRated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.0