Titles you rated
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
The Gilded Age Season 3Rated ★ 3.0
The Gilded Age Season 2Rated ★ 4.0
The Gilded Age Season 1Rated ★ 3.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 2.5
The LeopardRated ★ 2.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 3.0
The DecameronRated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 4.5
HeeramandiRated ★ 3.5- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 3.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.0
Knight FlowerRated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
Helluva Boss Season 2Rated ★ 4.0
Helluva Boss Season 1Rated ★ 4.0- K Food Show 반찬의 나라Rated ★ 3.5