Series
Ratings
12
Kill la KillRated ★ 3.0- The Get DownRated ★ 5.0
- Eyes of DawnRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0- The Get DownRated ★ 4.0
Attack on Titan: Counter RocketsRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0