Titles you rated
The DinosaursRated ★ 3.0
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Masters of the AirRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.0