Series
Ratings
44
ManiacRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 2.0
Under the DomeRated ★ 2.5
RememberRated ★ 2.0
Under the DomeRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0